Klubová pravidla

 

Členství v klubu
Formality se snažíme minimalizovat či spíše se jim vyhýbat a vztahy stavět na důvěře, oboustranné zodpovědnosti a toleranci v případě "společného nákupu biopotravin ze dvora".
Členem Klubu se stáváte automaticky s první objednávkou, podmínkou členství v Klubu je dodržování níže uvedených pravidel pro objednávání a vyzvedávání objednávek.


Registrace
Pro vyřizování objednávek potřebujeme znát vaše kontaktní údaje. Proto vás při první objednávce vybízíme k registraci. Bez úspěšného provedení této registrace není možné objednávku zrealizovat.
Vaše osobní údaje zadané při registraci nebudou poskytnuty třetím subjektům. Osobní údaje budou využity výhradně pro vyřizování objednávek a poskytování informací o novinkách v klubové nabídce, případně o dalších klubových aktivitách, o které se zajímáte a které sledujeme.

Objednávání
Klubový společný nákup ze dvora přímo od zemědělců je založen na vzájemné důvěře, přijetím vaší objednávky se zavazujeme, že objednané dodáme, od vás očekáváme, že si objednané vyzvednete a uhradíte. Totéž platí i o ostatním zboží, které se v nabídce nachází jako doplněk a obohacení celkové nabídky.
Uzávěrka objednávek je v současné době každé úterý večer, do 15.00 hod.
Nabídka farmářů pro objednávání je vystavena cca. týden před uzávěrkou objednávek a je průběžně aktualizována podle toho, jak se aktuálně mění nabídka farmářů, jak dozrává zelenina a ovoce. Doporučujeme tedy objednávat v posledních cca. 2 dnech před uzávěrkou, kdy je nabídka nejaktuálnější.
Vaši objednávku považujeme za závaznou a počítáme s tím, že si ji vyzvednete. Pokud si objednávku z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete vyzvednout, kontaktujte nás co nejdříve před termínem vyzvednutí objednávky.
Svou objednávku si můžete vyzvednout osobně na odběrových místech,.
Po předchozí domluvě s námi vám může být objednávka také doručena našim kurýrem přímo na vámi určenou adresu. Objednávku pro vás může také vyzvednout váš kamarád či kolega.
Pokud budete chtít něco přiobjednat, preferujeme zaslání nové kompletní objednávky.

Ceny
Celková cena nákupu v internetovém Obchůdku je pouze orientační. Důvodem je nutnost přepočítání některých produktů podle skutečné ceny, resp. váhy konkrétního kusu a ev. připočítání ceny za rozvoz nebo doručení kurýrem.


Vyzvednutí objednávky
Místo či způsob vyzvednutí objednávky volíte při potvrzení objednávky v obchůdku. Objednávky jsou připraveny k vyzvednutí ve vyhlášeném termínu odběru - tedy v úterý, nebo následující den ve středu. Seznam odběrních míst a přesné termíny pro vyzvedávání objednávek na těchto místech najdete v oddělení Odběrová místa.  Po domluvě vám objednávka může být doručena kurýrem nebo zaslána obchodním balíkem.